system.website


AKTUALNOŚCI

Gdański Urząd Pracy wznawia nabory na formy wsparcia dla bezrobotnych i pracodawców.

W 2018 r. przyznano Gdańskiemu Urzędowi Pracy na aktywizację osób bezrobotnych oraz poszukujących pracy ponad 25 mln zł dla 2.536 osób. W bieżącym roku realizujemy zadania w ramach funduszu pracy oraz programów współfinansowanych w ramach EFS: Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój (PO WER), Regionalnego Programu Operacyjnego (RPO) oraz Zintegrowanej Inwestycji w Talenty (ZIT).

Realizacja usług i instrumentów rynku pracy odbywać się będzie w trybie ciągłym, z wyłączeniem dotacji oraz Krajowego Funduszu Szkoleniowego, dla których ogłaszane będą odrębne nabory.

W celu zapoznania się ze szczegółową ofertą, zapraszamy do zasad realizacji programów rynku pracy w 2018 r.

Pilotażowe szkolenie HR zakończone sukcesem. Bezrobotni z Gdańska dołączą do AMS

Blisko 300 godzin zajęć mają już za sobą uczestnicy pilotażowego szkolenia „Zarządzanie procesem rekrutacyjnym”, które wspólnie z Sopocką Szkołą Wyższą oraz Alexander Mann Solutions zorganizował Gdański Urząd Pracy. W kursie udział wzięło łącznie ośmiu bezrobotnych posiadających zdolności analityczne, wykształcenie co najmniej średnie, a także posługujących się językiem angielskim w stopniu zaawansowanym. 


Więcej szczegółów pod linkiem:

https://www.gup.gdansk.pl/formy_aktywizacji/aktualnosci_komunikaty_ogloszenia/idn:841.html

Yes, we can … po raz drugi! Podsumowanie środowej konferencji „Gdy HR już nie działa, czyli jak przyciągnąć nowych i zatrzymać najlepszych pracowników”

Już po raz drugi kilkudziesięciu trójmiejskich HR-owców spotkało się w Centrum Rozwoju Talentów, gdzie pod patronatem Gdańskiego Urzędu Pracy odbyła się w minioną środę II edycja konferencji Yes, we can. W trakcie spotkania dyskutowano o tym, w jaki sposób dotrzeć do pokolenia Zet, czym jest grywalizacja i kiedy warto wdrożyć ją w swojej firmie, a także jak skutecznie i z pomysłem zaaranżować przestrzenie biurowe. Swoim doświadczeniem ze zgromadzonymi gośćmi podzielili się trójmiejscy przedsiębiorcy, eksperci lokalnego rynku pracy oraz przedstawiciela świata akademickiego.


Więcej szczegółów pod linkiem:

https://www.gup.gdansk.pl/formy_aktywizacji/aktualnosci_komunikaty_ogloszenia/idn:832.html

HR-owcy dali radę. Podsumowanie konferencji Yes, We Can!

Blisko 100 hr-owców spotkało się w środę 6 września w Centrum Rozwoju Talentów, aby wspólnie dyskutować nad nowatorskimi rozwiązaniami wspierającymi procesy związane z zarządzaniem zasobami ludzkimi. Głównym tematem konferencji Yes, We Can! były prezentacja innowacyjnych pomysłów ułatwiających pracodawcom pozyskiwanie najlepszych pracowników oraz praktycznych pomysłów, dzięki którym zatrudnieni pracownicy będą chcieli związać się z firmą na dłużej.


Szczegóły pod linkiem:

https://www.gup.gdansk.pl/formy_aktywizacji/aktualnosci_komunikaty_ogloszenia/idn:807.html

REKRUTACJE

OFERTY PRACY, STAŻY, PRAKTYK, SZKOLEŃ

USŁUGI JOB OFFICE DLA FIRM

INFORMUJEMY

W Job Office znajdą Państwo aktualną ofertę Publicznych Służb Zatrudnienia oraz kompleksową informację na temat bieżącej oferty usług Gdańskiego Urzędu Pracy skierowanych do pracodawców poszukujących pracowników. Wybór jest bardzo duży a pełen wachlarz form wsparcia obejmuje m.in.: staże, szkolenia oraz wsparcie finansowe na utworzenie nowych miejsc pracy.


DORADZAMY

Zadaniem Job Office jest wspierać przedsiębiorców w pozyskiwaniu pracowników i budowaniu profesjonalnych kadr. Job Office specjalizuje się w tworzeniu „usług szytych na miarę”. W zależności od potrzeb pracodawcy doradzamy jak pozyskać, wdrażać i podnosić kwalifikacje pracowników. Ponadto pomagamy wypełnić niezbędną dokumentację oraz podpowiadamy jak rozwiązać pozostałe kwestie formalno-prawne.


REKRUTUJEMY

Wyszukujemy najlepszych kandydatów do pracy w największej w regionie bazie danych. Tworzą ją zbiory kilku instytucji oraz uczelni, m.in.: Gdańskiego Urzędu Pracy, Centrum Pracy Krótkoterminowej, Centrum Rozwoju Talentów, Uniwersytetu Gdańskiego, Sopockiej Szkoły Wyższej, Wyższej Szkoły Administracji i Biznesu, Politechniki Gdańskiej oraz Wyższej Szkoły Bankowej w Gdańsku.


TWORZYMY PROJEKTY REKRUTACYJNO-SZKOLENIOWE

Odpowiedzią na deficyt pracowników w branżach, gdzie liczba miejsc pracy jest znacznie większa niż liczba odpowiednich kandydatów, są projekty Gdańskiego Urzędu Pracy. Projekty takie jak: Księgowość Korporacyjna, Code 2.0, Kobiety w IT oraz Programista Phyton powstały właśnie po to, aby dać szansę osobom, dla których praca to pasja i hobby, ale niekoniecznie… zawód. Współtworzenie wraz z firmami, dedykowanych specjalnie im, programów szkoleniowych to gwarancja skuteczności naszych działań. Dla samych pracodawców tak przygotowany do pracy kandydat to długoterminowa lokata na przyszłość. W zamian za zorganizowanie atrakcyjnych i efektywnych praktyk otrzymują odpowiedniego pracownika, o którego nie tak łatwo na rynku pracy.


PROMUJEMY

Pracodawców współpracujących z Gdańskim Urzędem Pracy – konferencje, eventy, Metropolitalne i Letnie Targi Pracy Pomorza. Job Office będzie promował e-usługi w ramach których Pracodawca może złożyć do Gdańskiego Urzędu Pracy m.in.: wniosek stażowy, dokumenty rozliczeniowe oraz pozostałe pisma przesłane w formie załącznika, a także podpisać umowę o zorganizowanie stażu.

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY - CV ONLINE

Kim jesteśmy?

JOB OFFICE jest partnerem dla dużych firm m. in. z sektora IT, BPO, SSC które obecnie oferują bardzo szerokie możliwości rozwoju kariery. Specjaliści z JOB OFFICE reagują na różnorodne potrzeby pracodawców w celu dostarczenia im tylko najlepszych pracowników.

Jeżeli żadne z naszych aktualnych ogłoszeń nie odpowiada Twoim oczekiwaniom albo kwalifikacjom, prześlij nam swoje CV. Może niedługo będziemy szukać właśnie Ciebie!


FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY:

https://joboffice.traffit.com/public/an/7


W CV prosimy o zamieszczenie następującej klauzuli: 

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. 2016 r. poz. 922)”.

ZDJĘCIA

Zakończenie kolejnej edycji szkolenia "Księgowość Korporacyjna", Zdjęcia: Łukasz Iwaszkiewicz, GUP

Pilotażowe szkolenie HR zakończone sukcesem. Bezrobotni z Gdańska dołączą do AMS, 15.12.2017, Zdjęcia: Job Office, BPO EDUCATION CENTER

Yes, we can … po raz drugi! Konferencja „Gdy HR już nie działa, czyli jak przyciągnąć nowych i zatrzymać najlepszych pracowników”, 22.11.2017, Zdjęcia: Lidia Metel, GUP

HR-owcy dali radę. Konferencja Yes, We Can! 06.09.2017, Zdjęcia: Łukasz Iwaszkiewicz, GUP

"Siła relacji" - urodziny Olivia Connect II 24.05.2017, Zdjęcia: Joanna „frota” Kurkowska.

Kolejna edycja projektu księgowości korporacyjnej za nami... czekamy na następne. Zdjęcia: Joanna „frota” Kurkowska.

ZESPÓŁ JOB OFFICE

Masz jakieś pytania? Skontaktuj się z nami!

Krzysztof Kunicki
doradca klienta biznesowego
phone +48 602 594 573
email krzysztof.kunicki@joboffice.gup.gdansk.pl
Magda Czuba
doradca klienta biznesowego
phone +48 668 323 626
email magda.czuba@joboffice.gup.gdansk.pl

GDZIE SIĘ MIEŚCIMY?

Olivia Business Centre

Budynek Olivia Six - 13. piętro

al. Grunwaldzka 472d

80-309 Gdańsk

© 2018 Job Office. Wszelkie prawa zastrzeżone.